Kariéra

Dobré vztahy jsou základem moderní firmy

Naši zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu společnosti

Jsme rodinná firma, je pro nás důležitý soulad pracovního a osobního života, vzájemná důvěra, sounáležitost mezi spolupracovníky, vzájemná komunikace a sociální vazby. Vytváříme inovativními technologiemi krásné nové produkty, investujeme do vzdělávání a pracovního prostředí, staráme se o každého našeho kolegu. Naše firma si svých lidí opravdu cení.

Volné pozice

Knihař - strojník

Pokud jste manuálně a technicky zručný, profík v obsluze strojů, hledáme právě Vás. Přidejte se do našeho výrobního týmu. Chtěli byste se zastavit a přesvědčit se, jaké to u nás opravdu je? Ozvěte se nám. Moc rádi se s vámi potkáme v moderních prostorách společnosti POINT CZ v Medlově (okr. ...

Více

Strojník

Pokud jste manuálně i technicky zručný a hledáte dlouhodobý pracovní úvazek v obsluze strojů, přidejte se do našeho týmu ve výrobním závodu v Jedovnicích.

Více

Řezač / řezačka

Pokud jste manuálně zručný, pečlivý člověk, který má rád precizní a systematickou práci, hledáme právě Vás a to do našeho výrobního závodu v Jedovnicích.

Více

Kalkulant

Pokud jste pečlivý, máte rád výpočty, propočty, návrhy, koncepty řešení a hledání variant, hledáme právě Vás. Přidejte se do našeho obchodního týmu.

Více

Nenašli jste pozici vhodnou právě pro vás?

Pokud máte o práci v našem týmu zájem, ale aktuální volné pozice neodpovídají Vašemu vzdělání/zaměření/schopnostem, zanechte nám kontakt, ozveme se Vám.


Kontaktní formulář