Kalkulant

Pokud jste pečlivý, máte rád výpočty, propočty, návrhy, koncepty řešení a hledání variant, hledáme právě Vás. Přidejte se do našeho obchodního týmu.

Pracovní náplň

  • Stanete se součástí zavedeného týmu kalkulací. Budete úzce spolupracovat s produkčním a obchodním oddělením. Vaše práce ovlivní celkový obraz firmy u zákazníka.
  • Náplní Vaší práce bude tvorba cen za pomocí firemního software, práce s databázemi a produkční workflow.
  • Nečekejte práci, ve které Vám bude stačit jeden naučený postup, u nás to není o každodenní rutině, ale o individuálním uchopení a vyřešení konkrétní poptávky.

Požadujeme

  • Pokud jste absolvoval střední školu, nejlépe polygrafickou, ať už nedávno či dávno, orientujete se v technologických procesech, máte praxi na obdobné pozici, nebo alespoň technické a analytické myšlení a práce s počítačem je vám více než blízká, tak hledáme právě VÁS!

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české firmě a partě prima lidí, kterým o něco jde, aneb nejsme korporát.
  • Férový plat a jednání, možnost dalšího vzdělávání, profesního a odborného růstu, firemní benefity.
  • Hlady u nás nezůstanete, na stravování zaměstnancům přispíváme.
  • Volna si užijete více, naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené.
  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí je u nás samozřejmostí, kanceláře se nachází blízko centra Brna.

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.