Knihař - strojník

Pokud jste manuálně a technicky zručný, profík v obsluze strojů, hledáme právě Vás. Přidejte se do našeho výrobního týmu.

Chtěli byste se zastavit a přesvědčit se, jaké to u nás opravdu je? Ozvěte se nám. Moc rádi se s vámi potkáme v moderních prostorách společnosti POINT CZ v Medlově (okr. Brno-venkov).

Pracovní náplň

  • Stanete se součástí vznikajícího týmu packagingu aneb výroby obalů-krabiček. Budete přímým účastníkem rozjezdu nových technologií, váš hlas bude mít svoji váhu.
  • Budete obsluhovat a seřizovat stroje v rámci dokončujícího zpracování. Uplatnění můžete najít na výsekovém automatu, na nové skládací a lepící lince krabiček, nebo na řezacím stroji.
  • Nečekejte práci, kde budete stát celý den bezmyšlenkovitě u stroje, u nás to není o každodenní rutině.

Požadujeme

  • Pokud jste manuálně a technicky zručný, tak hledáme právě VÁS!
  • Ať už jste profík v obsluze strojů nebo ne, nevadí. My jej z vás uděláme. Se zaškolením si nelamte hlavu, to zařídíme my.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české firmě a partě prima lidí, kterým o něco jde, aneb nejsme korporát.
  • Férový plat a jednání – snažíme se kolegy posílat domů včas. A když se to nepodaří, přesčasy proplácíme.
  • Hlady u nás nezůstanete, na stravování zaměstnancům přispíváme.
  • Volna si užijete více, naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené.
  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí je u nás samozřejmostí. My však jdeme ještě o kousek dál! Novinkou je klimatizovaná výrobní hala – to potěší hlavně v parném létě.

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.