Řezač

Pokud jste manuálně a technicky zručný, profík v obsluze strojů, hledáme právě Vás. Uplatníte se na řezací lince ve formátu B1. Můžete se zaučit i k dalším zajímavým knihařským strojům.

Pracovní náplň

  • obsluha řezacího stroje POLAR včetně setřásacího zařízení s váhou
  • možnost budoucího růstu - zaučení k dalším knihařským strojům

Požadujeme

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vyučení v technickém oboru
  • praxe na podobné nebo příbuzné pozici výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 letou tradicí
  • zajímavé motivační platové ohodnocení
  • příspěvek na firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • práci v čistém a bezpečném prostředí v nových moderních prostorách
  • zaškolení na náklady firmy
  • dvousměnný pracovní provoz
  • místo výkonu práce: Medlov (okr. Brno-venkov)
  • práci v partě prima lidí, kterým o něco jde, aneb nejsme korporát!

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.