Řezač / řezačka

Pokud jste manuálně zručný, pečlivý člověk, který má rád precizní  a systematickou práci, hledáme právě Vás a to do našeho výrobního závodu v Jedovnicích.

Pracovní náplň

  • Budete obsluhovat řezací stroj papíru.

Požadujeme

  • Pokud jste manuálně zručný, spolehlivý, zodpovědný, pečlivý, zvládáte práci na PC na úrovni běžného uživatele a máte dobrou fyzičku,  hledáme právě Vás.

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 letou tradicí
  • zaškolení na náklady firmy
  • solidní platové ohodnocení
  • příspěvek na firemní stravování a další benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • práci v čistém a bezpečném prostředí
  • místo výkonu práce: Jedovnice (okr. Brno-venkov), kontakt dpetrzelova@pointcz.com

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.