Strojník / Řezač

Pokud jste manuálně zručný, pečlivý člověk, který má rád precizní  a systematickou práci, hledáme právě Vás a to do našeho výrobního závodu v Jedovnicích.

Pracovní náplň

  • Stanete se součástí týmu vyrábějícího prémiové kalendáře pro zákazníky z celé Evropy.
  • Budete s námi při startu nových technologií. Vaše práce bude vidět.
  • Budete obsluhovat a seřizovat stroje na řezání papíru / knihařské zpracování.
  • Podle Vaší zručnosti a zkušeností Vám vybereme ten nejvhodnější stroj.
  • Nečekejte jednotvárnou práci. U nás to není o rutině, na to máme špičkové stroje.

Požadujeme

  • Manuální a technickou zručnost.
  • Pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým dovednostem.
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou. Pokud ji nemáte nevadí, odborné zaškolení Vám zajistíme.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české firmě a partě prima lidí.
  • Férový plat a jednání.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí.
  • Dodržujeme pracovní dobu, pokud je potřeba zůstat déle, přesčasy proplácíme.
  • Místo výkonu práce: Jedovnice (okr. Brno-venkov), kontakt: dpetrzelova@pointcz.com

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.