Tiskař

Mate zkušenosti s tiskařinou nebo vás to láká? Hledáme tiskaře do závodu v Medlově u Brna pro obsluhu moderního ofsetového tiskového stroje značky Heidelberg. Zaškolíme Vás a dobře zaplatíme.

Pracovní náplň

  • Budete obsluhovat moderní archový ofsetový tiskový stroj značky Heidelberg.
  • Pestrá práce se špičkovými technologiemi.

Požadujeme

  • SŠ, vyučení v technickém oboru nebo polygrafii
  • manuální a technickou zručnost
  • pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým dovednostem
  • Praxi na obdobné pozici je výhodou
  • odborné zaškolení Vám zajistíme

Nabízíme

  • práci ve stabilní české firmě a partě prima lidí
  • férový plat a jednání, bonusy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • bezpečné a čisté pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Medlov (okr. Brno-venkov)

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.