Vedoucí knihárny

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á se ujme plánování a organizace práce, bude řídit, kontrolovat a motivovat svůj tým cca. 35 lidí. Samozřejmostí je dohled nad pořádkem, bezpečností, udržování způsobilosti strojů a zařízení.

Pracovní náplň

  • zajistit správné a včasné knihaření zakázek
  • plánovat a organizovat práci na dvou směnách, sestavit plán knihárny
  • řídit, kontrolovat a motivovat podřízené pracovníky (cca 35 lidí)
  • dohlížet na pořádek a bezpečnost na pracovišti
  • udržovat způsobilost svěřených výrobních zařízení, nástrojů a pomůcek
  • nakupovat materiál nutný k zajištění chodu oddělení

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
  • samostatnost, dobré organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
  • práce s MS Office – Word, Excel
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 letou tradicí
  • zajímavé motivační platové ohodnocení
  • příspěvek na firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • roční prémie
  • firemní akce
  • práci v čistém a bezpečném prostředí v nových moderních prostorách
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Medlov (okr. Brno-venkov)
  • práci v partě prima lidí, kterým o něco jde, aneb nejsme korporát!

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu kariera@pointcz.com.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.