Tisk pro výrobní proces

Tvoříme spolehlivý článek vašeho výrobního řetězce

Systematičnost a flexibilita

Používáme sofistikované systémy řízení, které umíme propojit se softwarem našich zákazníků. Zadávání nových požadavků je tak zjednodušeno na maximum a průběh prací mají obě strany neustále pod kontrolou. Díky tomu můžeme zaručit dodací lhůty a flexibilně reagovat na krizové situace.

Kontrola kvality na několika úrovních

Zaručujeme bezchybné dodání celého nákladu. Kvalitu výroby kontrolujeme na několika úrovních v souladu s přísnými, mezinárodně uznávanými standardy. V ukazateli DPPM dosahujeme stejných parametrů jako je zvykem v automobilovém průmyslu (téměř 100 %).

Vysoký ekologický standard

Využíváme a intenzivně investujeme do výrobních technologií s označením Green Point. Do výrobního procesu zavádíme látky na bázi přírodních olejů a VOC Free. Neustále snižujeme "carbon footprint" našich výrobků. Opětovně využíváme teplo, které vzniká při práci našich strojů.

Klientský servis

Podpora v každé fázi výrobního procesu

Provedeme vás všemi etapami výroby, pomůžeme s přípravou podkladů, zhotovíme vzorky, náhledy, otestujeme automatizovanou spolupráci. A v každém okamžiku s vámi budeme v kontaktu.

Neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme řešení.

Máme věci pod kontrolou a díky rokům zkušeností víme, jak reagovat na případné komplikace. V každé fázi zakázky jsme díky rezervním kapacitám schopni najít řešení problémů tak, aby vše dorazilo ve smluveném termínu.

Reference

Na přesnost našich tiskových dodávek spoléhají desítky společností, například:

Česká pošta
Od 2014
Phillips
Od 2014
Tomtom
Od 2010
Velux
Od 2010
Helma 365
Od 2009

Technologie

Kvalitní služby díky vyspělé technologii

Poskytování našich služeb v potřebné kvalitě a kapacitě stojí na vyspělé technologii. Disponujeme flotilou 6 tiskových strojů – ofsetové stroje Heidelberg (3x B1, 1x B2), 2x digitální tiskové stroje HP Indigo. Na to navazuje plně vybavená in-house knihárna s technologiemi pro konečné zpracování.

{.title} {.title} {.title} {.title} {.title}

Máte dotaz?

Rádi za vámi přijedeme nebo vás uvítáme na neformální schůzce u nás. Představíme vám podrobněji náš přístup a probereme společně možnosti spolupráce.


Kontaktní formulář