Výroba obalů

Oblékáme vaše výrobky

Konstrukční servis od makety po zavedení do výroby

Navrhneme konstrukci obalu na míru parametrům vaší plnicí linky a tomu, pro jaký výrobek je obal určen. Naši konstruktéři se postarají, aby pro vás bylo zhotovení obalů cenově co nejefektivnější. Podílíme se i na zavedení do výroby – připravíme pro vás makety, které s vámi otestujeme přímo ve vašem provozu a doladíme případné detaily.

Všechny packaging standardy a zušlechťování povrchů

Umíme zhotovit všechny typy obalů z lehké kartonáže podle standardů ECMA a FEFCO (krabice s 1, 3, 4 a 6bodovým lepením). Nabízíme různé formy zušlechťování povrchů (laminace, UV lak), i další tiskařské finesy (horká ražba, braillovo písmo, perforace).

Flexibilně k nestandardním požadavkům

Neobáváme se složitých tvarů, náročných řešení či požadavků na variace a částečné dodávky. Nabízíme výrobu specificky tvarovaných obalů mimo průmyslové standardy nebo obalů, které vyžadují ruční kompletaci (dolepení ozdobných částí, sestavení apod.). Dáváme přednost péči před výrobním objemem.

Klientský servis

Servis pro váš výrobní proces

Vyhotovení a expedici zakázek přizpůsobíme vašim požadavkům nebo potřebám výrobního cyklu. Disponujeme pokročilými řídícími systémy a dostatečnými rezervními kapacitami, díky čemuž zvládáme pružně reagovat na změny a garantovat naše dodací lhůty.

Vysoký ekologický standard

Využíváme a intenzivně investujeme do výrobních technologií s označením Green Point. Do výrobního procesu zavádíme látky na bázi přírodních olejů a VOC Free. Neustále snižujeme (redukujeme) Carbon footprint našich výrobků. Opětovně využíváme teplo, které vzniká při práci našich strojů.

Kvalitu berte jako samozřejmost

Používáme podobně přísné metody kontroly kvality jako v autoprůmyslu. Díky tomu zaručujeme bezchybné dodání celého nákladu. Na výrobu dohlížíme ve všech fázích procesu v souladu s mezinárodně uznávanými standardy.

Ukázky

Máte dotaz?

Rádi za vámi přijedeme nebo vás uvítáme na neformální schůzce u nás. Představíme vám podrobněji náš přístup a probereme společně možnosti spolupráce.


Kontaktní formulář